header foto header foto header foto
header foto header foto header foto
header foto header foto header foto
 

Heren 30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Niek Peters
Manager Bart Goodin
Trainer Annemiek van Drunen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Haackey H30-1 Lochem H30-1 20:45

Trainingen

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zutphen H30-1 9 27 9 0 0
2 PW H30-1 9 19 6 1 2
3 Zwolle H30-1 9 18 6 0 3
4 Dalfsen H30-2 9 16 5 1 3
5 PW H30-2 9 14 4 2 3
6 Bully H30-1 9 13 4 1 4
7 Almelo H30-1 10 12 4 0 6
8 Lochem H30-1 9 10 3 1 5
9 Haackey H30-1 8 9 3 0 5
10 EHV H30-1 9 7 2 1 6
11 HCHN H30-1 10 1 0 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
30 nov HHC Haackey H30-1 20:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Almelo H30-1 Lochem H30-1 (2-3)final
Haackey H30-1 HCHN H30-1 (3-2)final
PW H30-2 Bully H30-1 (1-1)scheduled
EHV H30-1 PW H30-1 (4-1)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Zwolle H30-1 EHV H30-1 (6-1)final
HCHN H30-1 PW H30-2 (1-7)final
PW H30-1 Haackey H30-1 (10-0)scheduled
Lochem H30-1 Dalfsen H30-2 (6-7)final
Bully H30-1 Almelo H30-1 (2-3)scheduled
DONDERDAG 22 SEPTEMBER 2022
Dalfsen H30-2 Bully H30-1 (4-6)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Haackey H30-1 Zwolle H30-1 (4-3)final
PW H30-2 PW H30-1 (2-3)final
Almelo H30-1 HCHN H30-1 (4-1)final
Lochem H30-1 Zutphen H30-1 (3-6)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
HCHN H30-1 Dalfsen H30-2 (1-2)final
PW H30-1 Almelo H30-1 (3-1)scheduled
Bully H30-1 Lochem H30-1 (8-4)final
Zutphen H30-1 EHV H30-1 (3-1)scheduled
Zwolle H30-1 PW H30-2 (3-1)final
DONDERDAG 6 OKTOBER 2022
Zwolle H30-1 Dalfsen H30-2 (8-1)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Dalfsen H30-2 PW H30-1 (5-5)scheduled
Bully H30-1 Zutphen H30-1 (3-7)scheduled
Haackey H30-1 EHV H30-1 (4-1)final
Lochem H30-1 HCHN H30-1 (10-0)final
DONDERDAG 13 OKTOBER 2022
PW H30-2 EHV H30-1 (2-0)final
Dalfsen H30-2 Zutphen H30-1 (2-4)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
HCHN H30-1 Bully H30-1 (1-6)scheduled
PW H30-1 Lochem H30-1 (5-3)final
DONDERDAG 27 OKTOBER 2022
Almelo H30-1 Zwolle H30-1 (1-0)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Almelo H30-1 EHV H30-1 (2-4)final
HCHN H30-1 Zutphen H30-1 (1-2)final
Bully H30-1 PW H30-1 (2-3)final
Lochem H30-1 Zwolle H30-1 (1-2)final
PW H30-2 Haackey H30-1 (6-2)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Zwolle H30-1 Bully H30-1 (7-1)scheduled
Haackey H30-1 Almelo H30-1 (1-4)final
Zutphen H30-1 PW H30-2 (4-0)final
EHV H30-1 Dalfsen H30-2 (1-2)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
HCHN H30-1 Zwolle H30-1 (0-11)final
PW H30-1 Zutphen H30-1 (1-2)final
Lochem H30-1 EHV H30-1 (3-2)final
Almelo H30-1 PW H30-2 (0-4)final
Dalfsen H30-2 Haackey H30-1 (9-1)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Almelo H30-1 Zutphen H30-1 (2-3)final
DONDERDAG 24 NOVEMBER 2022
PW H30-1 HCHN H30-1 (6-0)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
HCHN H30-1 EHV H30-1 (1-1)scheduled
Lochem H30-1 PW H30-2 (4-4)final
Zutphen H30-1 Zwolle H30-1 (2-1)final
Dalfsen H30-2 Almelo H30-1 (5-3)final
Bully H30-1 Haackey H30-1 (8-2)scheduled