header foto header foto header foto
header foto header foto header foto
header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 11-5-2020 t/m 7-6-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:15 Jongens C1 Maarten Wonink
Steijn Nijenhuis
KG2
16:15 - 17:15 Meisjes D3 Renée Wesselink KG1 TIjd is van 16.20 - 17.20 uur
17:30 - 18:45 Meisjes B2 Maarten Wonink
Steijn Nijenhuis
KG2 Tijd is van 17.25 - 18.40 uur
17:30 - 18:30 Meisjes D1 Renée Wesselink KG1
18:45 - 20:00 Jongens B1 Maarten Wonink
Steijn Nijenhuis
KG2 Tijd is van 18.50 - 20.05 uur
18:45 - 20:00 Meisjes A2 Renée Wesselink KG1 Tijd is van 18.40 - 19,55 uur
20:15 - 21:30 Jongens A1 Renée Wesselink KG1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens F1 Mats Lonink KG1 Begeleiding: Irma Bijker
16:30 - 17:30 Jongens F2 Duco Holshuijsen
Roel ten Pas
KG1 Begeleiding: Irma Bijker
17:45 - 18:45 Meisjes F1 Paulien Wieringa
Sophie van Wijk
KG1 Begeleiding: Irma Bijker
17:45 - 18:45 Meisjes F2 Elleke ter Maat KG1 Begeleiding: Irma Bijker
17:45 - 18:45 Meisjes F3 Roxy van Leeuwen KG1 Begeleiding: Irma Bijker
19:30 - 20:45 Veteranen B KG1 Trainster: Annemiek van Drunen
21:00 - 22:15 Veteranen A KG1 Tijd is van 20.55 - 22.10 uur Trainster: Annemiek van Drunen
21:00 - 22:15 Veteranen L KG1 Tijd is van 20.55 - 22.10 uur Trainster: Annemiek van Drunen
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes E1 Silke Rietman KG2 Begeleiding: Maarten Wonink
16:30 - 17:30 Meisjes E2 Lieve van Vilsteren KG2 Begeleiding: Maarten Wonink
17:45 - 18:45 Jongens E1 Roel ten Pas KG2 Begeleiding: Maarten Wonink
17:45 - 18:45 Jongens E2 Mats Lonink KG2 Begeleiding: Maarten Wonink
18:00 - 19:00 Meisjes D2 Martin Rietman KG1 Tijd is van 18.05 - 19.05 uur
19:15 - 20:30 Meisjes B1 Martin Rietman KG1
20:15 - 21:30 Trimmers woensdag Hans Formsma KG2 Tijd is van 20.20 - 21.35 uur
20:45 - 22:00 Veterinnen A Martin Rietman KG1 Tijd is van 20.40 - 21.55 uur
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:30 Meisjes B3 Thomas Kuiper KG1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Fin van der Velde
Jochem ter Brugge
KG2 Begeleiding: Renée Wesselink
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 Frederieke Stapper
Kate Goodin
KG2 Begeleiding: Renée Wesselink
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 Ilja Radstake
Sara Burggraaff
KG2 Begeleiding: Renée Wesselink
16:30 - 17:30 Meisjes 8E3 Silke Rietman
Lieve van Vilsteren
KG2 Begeleiding: Renée Wesselink
16:45 - 18:00 Meisjes C2 Arjan van Zanen KG1
17:45 - 18:45 Jongens D1 Renée Wesselink KG2
18:15 - 19:30 Meisjes C1 Arjan van Zanen KG1 Tijd is van 18.10 - 19.25 uur
19:00 - 20:15 Meisjes C3 Renée Wesselink KG2 Tijd is van 18.55 - 20.10 uur
19:30 - 20:45 Meisjes A1 Arjan van Zanen KG1 Tijd is van 19.35 - 20.50 uur
20:30 - 21:30 Heren 1 Renée Wesselink KG2 Tijd is van 20.20 - 21.35 uur
21:00 - 22:15 Dames 1 Arjan van Zanen KG1
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:30 - 09:30 Benjamins Fleur Tap
Jory Haneveld
Nienke Avenarius
KG1 - AB Begeleiding: Martin Rietman
08:30 - 09:30 Kabouters 1 Madelief Teerds
Maud Vreeman
Zoe Kolkman
KG1 - CD Begeleiding: Martin Rietman
08:30 - 09:45 Trimmers zaterdag Marcel Peer KG2 - AB
09:00 - 10:00 G-Hockey Kim Doorn
Marieke Doorn
KG2 - CD
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:30 - 09:45 Trimmers zondag Rob Doorn KG1 - AB